Dziś w naszej Szkole wspólnie obchodziliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej, zwane także Dniem Nauczyciela. Dla naszej szkolnej społeczności był to dzień wyjątkowy, bowiem przyjęliśmy do naszej „szkolnej rodziny” 5 pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Zanim jednak nastała podniosła chwila ślubowania Uczniowie klasy 1 zaprezentowali przepiękne przedstawienie, przygotowaną przez Panią Katarzynę Wiklińską. Po ślubowaniu, każdy pierwszoklasista został oficjalnie włączony do grona Uczniów naszej Szkoły przez Panią Dyrektor Ewę Brudzińską w ceremonii pasowania ołówkiem. Po ceremonii pasowania klasa 1 otrzymała liczne podarki od Rodziców, Pani Dyrektor, Pani Wychowawczyni oraz starszych kolegów i koleżanek. Po tym wielkim wydarzeniu dla pierwszaków, starsi Uczniowie w formie wiązanki słowno-muzycznej podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację oraz złożyli życzenia i wręczyli okolicznościowe upominki. Po życzeniach dla nauczycieli nadszedł czas na życzenia od rodziców i nauczycieli dla Pani Dyrektor z okazji jej jubileuszu objęcia stanowiska dyrektora naszej Szkoły. Na końcu Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pamięć i życzenia oraz nagrodziła nauczycieli za ich pracę. Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego święta, a już za niedługo filmik prezentujący naszych nowych, wspaniałych Uczniów z klasy 1.

Skip to content