W dniu 29 maja w naszej szkole świętowaliśmy uroczyście Dzień Rodziny. Wspólne święto Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka połączyło pokolenia młodszych, starszych i najstarszych w rodzinach. Uczniowie naszej szkoły uczcili swoich rodziców pięknymi występami w bajkowym scenariuszu, a także poprzez skecze, piosenki, grę na instrumentach i taniec. Części artystycznej towarzyszył pyszny słodko-owocowy poczęstunek, grill, popcorn, lody, deserki itp. Na uczniów czekały dodatkowe atrakcje rodeo, dmuchane zjeżdżalnie i bajkowy zamek. Cieszymy się ,że swoją obecnością zaszczycili nas Pan Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron, Pan Jan Świerad sołtys wsi Trzycierz, Pan Paweł Miłkowski radny wsi Trzycierz.

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewa Brudzińska, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za przygotowanie uroczystości. Dziękujemy Radzie Rodziców Szkoła Podstawowa w Trzycierzu za atrakcje i pyszne jedzonko na ręce Pani Przewodniczącej Anna Potoczek. Dziękujemy KGW Smak Tradycji w Trzycierzu za wypożyczenie i obsługę grilla, ufundowanie popcornu i lodów, a podziękowania składamy na ręce Pana Prezesa Piotr Mazurkiewicz🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Skip to content